Autocamp Dobřichovice

Autokemp Dobřichovice se nachází na břehu řeky Berounky přímo u jezu, naproti dobřichovickému zámku. Autokemp je díky své poloze vhodný především pro rybáře nebo vodáky, cyklisty a turisty, kteří hledají nejenom výhodné ubytování na břehu řeky Berounky, ale i přírodní bohatství Hřebenů a Brd, historické bohatství Karlštejna, nebo podzemní tajemství, které skrývají Koněpruské jeskyně. Z kempu je navíc výborné dopravní spojením autem i vlakem do Prahy a Berouna.

Vybavení kempu: Velká louka, les, řeka, jez a výborné místo na koupání a rybaření, chatky, prostor pro stanování, prostor a přípojky pro karavany, recepce, WC, sprchy, kuchyňka, restaurace „U jezu“ s posezením uvnitř i na venkovní terase, vodácká půjčovna, volejbal, petanque, ruské kuželky, houpačky, venkovní sprchy a převlékárny u jezu, molo do vody.
Provozní doba: Od od května do září (podle počasí nebo po dohodě se správcem může být provoz prodloužen).
Služba v recepci: V červenci a srpnu každý den 8:00 – 20:00
Telefon recepce: 733 766 516
Chatky: Celková kapacita je 21 lůžek v 5 chatkách, 3 maringotkách a 1 karavanu.
Chatka č. 8 a 9 je nejmenší dvoulůžková chatka táborového typu a je nejlevnější.
Chatka č. 10 je nově udělaná. Je vybavena vlastní kuchyňskou linkou se sporákem, lednicí a rychlovarnou konvicí. Má 5 lůžek na spaní (1x manželská postel, 1x palanda)
Karavan je určen pro dvě osoby a je nejlevnější společně s chatkou č. 9. Obsahuje 2 oddělené postele a skříně.
Maringotka Patti je ideální pro dvě osoby, je v ni zavedena elektřina, disponuje lednicí, základním nádobím a dvojvařičem. K dispozici jsou pár kroků vzdálené zrekonstruované sociální zařízení.
Také nabízíme dlouhodobý i krátkodobý pronájem ve zděné dvoupatrové chatce č.1 s výhledem na zámek, která je vybavena vlastní kuchyní, sprchou, WC a krbovými kamny, velkou denní místností, samostatným patrem na spaní a venkovní teráskou s posezením.
Pro všechny chatky je k dispozici kuchyňka s plynovým vařičem, lednicí a rychlovarnou konvicí. V chatkách jsou talíře a hrnky.
Pobyt v chatkách v hlavní sezóně červenec až srpen je na týden od soboty do soboty, kratší pobyty až 14 dní předem nebo po telefonické domluvě, volejte na tel. č. 733 766 516.
Stany: Prostorem pro stanování je pečlivě udržovaná rovná travnatá louka podél břehu Berounky nad jezem. Na louce můžete využívat zastřešené altány se stoly a lavicemi, lavičky na břehu řeky a několik ohnišť. Čisté a nově postavené sprchy s umývárnami a WC mají zvenčí velký nerezový žlab, který je určený na mytí nádobí nebo na umývání a porcování ryb. Prostor pro stanování je vyhrazen na velké louce nad jezem. Louka je tak velká, že počet stanů je prakticky neomezný :-).
  Dále jsou k dispozici 2A přípojky až pro 15 karavanů.
Jak k nám autem: Z rychlostní silnice Praha – Příbram (Strakonická) sjeďte exitem na Jíloviště a dále do Všenor. Pokračujte do Dobřichovic, kde jeďte stále rovně po hlavní silnici vedle železniční tratě až k mostu. U mostu pokračujte dále rovně po vedlejší silnici a cca po 100 m odbočte vpravo tunýlkem pod železniční tratí do Autokempu Dobřichovice.
Ze silnice č.115 (Praha-Radotín-Karlštejn) vjeďte do Dobřichovic. Na kruhové křižovatce u sokolovny odbočte do centra směrem k mostu. Přejeďte most a ihned za mostem odbočte vpravo a cca po 100 m odbočte opět vpravo tunýlkem pod železniční tratí do Autokempu Dobřichovice.
Jak k nám vlakem: V Dobřichovicích je vlaková zastávka na trati č. 171 Praha - Beroun. Z nádraží Dobřichovice jděte po chodníku vedle železniční trati (ze zastávky vpravo směr Beroun) až přijdete k mostu. Pokračujte stále rovně vedle trati a cca po 100 m odbočte vpravo tunýlkem pod železniční tratí do Autokempu Dobřichovice.

 

Autocamp Dobřichovice Autocamp Dobřichovice Autocamp Dobřichovice Autocamp Dobřichovice Restaurace Jez dobré naděje Restaurace Jez dobré naděje Autocamp Dobřichovice Vodácká půjčovna Molo do vody Parkoviště Venkovní sprchy a převlékárny u jezu WC, sprchy Autocamp Dobřichovice Houpačky Autocamp Dobřichovice

Plán kempu

plánek kempu

Vzdálenosti

Dobřichovice - Karlštejn
9,2 km

Dobřichovice - Koněpruské jeskyně
18,2 km

Dobřichovice - Praha
23,1 km

Mapa

mapa

EET