Autocamp Dobřichovice

Autokemp Dobřichovice se nachází na břehu řeky Berounky přímo u jezu, naproti dobřichovickému zámku. Autokemp je díky své poloze vhodný především pro rybáře nebo vodáky, cyklisty a turisty, kteří hledají nejenom výhodné ubytování na břehu řeky Berounky, ale i přírodní bohatství Hřebenů a Brd, historické bohatství Karlštejna, nebo podzemní tajemství, které skrývají Koněpruské jeskyně. Z kempu je navíc výborné dopravní spojením autem i vlakem do Prahy a Berouna.

Vybavení kempu: Velká louka, les, řeka, jez a výborné místo na koupání a rybaření, chatky, prostor pro stanování, prostor a přípojky pro karavany, recepce, WC, sprchy, kuchyňka, restaurace „U jezu“ s posezením uvnitř i na venkovní terase, vodácká půjčovna, volejbal, petanque, ruské kuželky, houpačky, venkovní sprchy a převlékárny u jezu, molo do vody.
Provozní doba: Od od května do září (podle počasí nebo po dohodě se správcem může být provoz prodloužen).
Služba v recepci: V červenci a srpnu každý den 8:00 – 20:00
Telefon recepce: 733 766 516
Chatky: Celková kapacita je 31 lůžek v 8 chatkách, jednom karavanu a jedné maringotce.
Chatka č. 8 a 9 je nejmenší dvoulůžková chatka táborového typu a je nejlevnější.
Chatka č. 10 je nově udělaná. Je vybavena vlastní kuchyňskou linkou se sporákem, lednicí a rychlovarnou konvicí. Má 5 lůžek na spaní (1x manželská postel, 1x palanda)
Chatky č. 11, 12 jsou prostorné, světlé buňky naproti zděným dvoupatrovým chatkám. Vybavení je jednoduché – postele, skříň, police, stůl, židle.
Chatka č. 7 má 4 lůžka a chatka č. 8 má 5 lůžek.
Karavan je určen pro dvě osoby a je nejlevnější společně s chatkou č. 9. Obsahuje 2 oddělené postele a skříně.
Maringotka je ideální pro dvě osoby, je v ni zavedena elektřina, disponuje lednicí, základním nádobím a dvojvařičem. K dispozici jsou pár kroků vzdálené zrekonstruované sociální zařízení.
Nově nabízíme dlouhodobý i krátkodobý pronájem ve zděných dvoupatrových chatkách č.1, č.3 a č. 4 s výhledem na zámek, které jsou vybaveny vlastní kuchyní, sprchou, WC a krbovými kamny, velkou denní místností, samostatným patrem na spaní a venkovní teráskou s posezením.
Pro všechny chatky je k dispozici kuchyňka s plynovým vařičem, lednicí a rychlovarnou konvicí. V chatkách jsou talíře a hrnky. Ostatní nádobí je možno zapůjčit v recepci za malý poplatek 50 Kč.
Pobyt v chatkách v hlavní sezóně červenec až srpen je na týden od soboty do soboty, kratší pobyty až 14 dní předem nebo po telefonické domluvě, volejte na tel. č. 733 766 516.
Stany: Prostorem pro stanování je pečlivě udržovaná rovná travnatá louka podél břehu Berounky nad jezem. Na louce můžete využívat zastřešené altány se stoly a lavicemi, lavičky na břehu řeky a několik ohnišť. Čisté a nově postavené sprchy s umývárnami a WC mají zvenčí velký nerezový žlab, který je určený na mytí nádobí nebo na umývání a porcování ryb. Prostor pro stanování je vyhrazen na velké louce nad jezem. Louka je tak velká, že počet stanů je prakticky neomezný :-).
  Dále jsou k dispozici 2A přípojky až pro 15 karavanů.
Jak k nám autem: Z rychlostní silnice Praha – Příbram (Strakonická) sjeďte exitem na Jíloviště a dále do Všenor. Pokračujte do Dobřichovic, kde jeďte stále rovně po hlavní silnici vedle železniční tratě až k mostu. U mostu pokračujte dále rovně po vedlejší silnici a cca po 100 m odbočte vpravo tunýlkem pod železniční tratí do Autokempu Dobřichovice.
Ze silnice č.115 (Praha-Radotín-Karlštejn) vjeďte do Dobřichovic. Na kruhové křižovatce u sokolovny odbočte do centra směrem k mostu. Přejeďte most a ihned za mostem odbočte vpravo a cca po 100 m odbočte opět vpravo tunýlkem pod železniční tratí do Autokempu Dobřichovice.
Jak k nám vlakem: V Dobřichovicích je vlaková zastávka na trati č. 171 Praha - Beroun. Z nádraží Dobřichovice jděte po chodníku vedle železniční trati (ze zastávky vpravo směr Beroun) až přijdete k mostu. Pokračujte stále rovně vedle trati a cca po 100 m odbočte vpravo tunýlkem pod železniční tratí do Autokempu Dobřichovice.

 

Autocamp Dobřichovice Autocamp Dobřichovice Autocamp Dobřichovice Autocamp Dobřichovice Autocamp Dobřichovice - chatky Restaurace Jez dobré naděje Autocamp Dobřichovice Vodácká půjčovna Molo do vody Parkoviště Venkovní sprchy a převlékárny u jezu WC, sprchy Autocamp Dobřichovice Houpačky Autocamp Dobřichovice

On-line rezervace ubytování Chatky Stany Karavany Ceník

Plán kempu

plánek kempu

Vzdálenosti

Dobřichovice - Karlštejn
9,2 km

Dobřichovice - Koněpruské jeskyně
18,2 km

Dobřichovice - Praha
23,1 km

Mapa

mapa

EET